Specialist Dezvoltare organizationala - Managementului Performantei si Dezvoltarii Carierei

SC Hadras Consult SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Departament: Resurse Umane

Functie: Specialist Dezvoltare organizationala - Managementului Performantei si Dezvoltarii Personale si Profesionale

Responsabilitati cheie:
- Responsabil cu organizarea, gestionarea si monitorizarea sistemului de dezvoltare manageriala si leadership din Firma.
- Gestioneaza necesarul de astfel scolarizari, pe baza informatiilor primite de la managerii de departamente si programeaza cursurile in functie de necesitatea lor.
- Comunica cu managerii de departamente in vederea evaluarii eficientei cursurilor.
- Responsabil de evaluarea si implementarea planurilor de dezvoltare in urma evaluarilor anuale (plan de cariera, plan de succesiune, etc.).
- Identifica necesitatile de perfectionare ale angajatilor, in colaborare cu managerii de departamente.
- Responsabil de implementarea politicilor si procedurilor de resurse umane, in special a procedurii de apreciere a performantelor si dezvoltare (plan de succesiune, plan de cariera)
- Asigura suport prin coaching

Misiunea acestei persoane este de a implementa planuri de cariera pentru nivelul de ingineri (TESA), cu atentie marita asupra persoanelor cheie - succesorii actualilor manageri, dar si a celor care se indreapta spre o cariera de specialist.

CERINTE

- Experienta in firme de productie (preferabil automotive)
- Organizarea de training-uri
- Experienta in dezvoltare personal.
- Trainer/ Specialist dezvoltare organizationala minim 3 ani experienta in firme de productie.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru profesionist
- Pachet salarial motivant
- Formare profesionala continua

Clientul nostru este o firma multinationala in industria automotive, leader de piata in demeniul lor de activitate