Specialist Achizitii - Germana avansat - Brasov

BARNETT McCALL RECRUITMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Identificarea celor mai potriviti furnizori, conform nevoilor si standardelor companiei;
Contactarea potentialilor furnizori si strangerea de informatii referitoare la produsele, serviciile pe care le ofera;
Compilarea unui raport cu informatiile obtinute si prezentarea acestuia catre Managerul de Achizitii care va negocia si colecta bunurile.

CERINTE

Pentru unul din clientii nostri, leader in industria Automotive, cu sediul in Brasov, cautam candidatii potriviti pentru pozitia de Specialist Achizitii.
Daca aveti 1an experienta in vanzari/achizitii sau sunteti proaspat absolvent al unei facultati cu profil tehnic, cunoasteti la un nivel avansat limba germana si doriti sa faceti parte dintr-o echipa multinationala dinamica, va asteptam aplicatiile in cel mai scurt timp.

Recruitment company offering realistic and professional services to local and international clients