Software engineer developer C++/ .Net

DataS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Analiza, design si dezvoltare cod in mediu Microsoft Visual .Net (C++ 7.0, C#, ASP .Net), in concordanta cu specificatiile firmei.

CERINTE

Experienta profesionala de 1-2 ani in dezvoltare software;
Cunostinte de programare C++;
Cunostinte SQL 2000 / 2005
Cunostinte de limba engleza;
Abilitati de lucru in echipa;
Atitudine orientata catre client;
Atentie pentru detalii;

Avantaje in plus:
- cunostinte de limba germana
- cunostinte specifice dezvoltare aplicatii de gestiune a bazelor de date
- cunostinte in domeniul industriei confectiilor

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv;
Lucru intr-o echipa dinamica;
Bonusuri dupa proiectele finalizate;
Posibilitati de training, scolarizare si dezvoltare profesionala.

DataS, fondat in anul 1992, este liderul Est European al solutiilor software dedicate managementului si conducerii productiei din industria confectiilor. Datorita profesionalismului solutiile DataS sunt implementate in intreprinderi de confectii din Romania, Bulgaria, Germania, Lituania, Turcia, Ucraina si Ungaria.