SOFTWARE DEVELOPMENT ENGINEER

SC LMS ROM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Va participa la toate fazele din dezvoltarea si intretinerea programelor LMS de simulare si testare. Va utiliza cele mai avansate metode si mijloace de dezvoltare software, care sint integrate in sistemul nostru de management al calitatii certificat ISO 9001.

CERINTE

- Interesat in instruire si perfectionare continua. Interes spre mediul de programare C.
- Apreciaza valoarea si respectul reciproc.
- Atent la realizarile din industriile de automobile si avioane.
- Conexiuni cu ingineria mecanica si/sau electrica.

BENEFICII OFERITE

In afara de un pachet salarial atractiv (care include bonus anual, bonuri de masa si actualizarea automata anuala cu rata inflatiei), LMS ofera si un mediu de lucru multicultural si inovator, care stimuleaza dezvoltarea si creativitatea angajatilor sai. LMS asigura instruire permanenta si dezvoltarea abilitatilor tehnice si/sau de management.

Firma multinationala cu sediul in Belgia, specializata in software si servicii pentru inginerie mecanica.
www.lmsintl.com