Soferi tir pentru transporturi internationale (SBV)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- transporturi internationale de marfuri;

CERINTE

- minim un an experienta in transporturi internationale
- atestat sofer profesionist transport marfa valabil
- fara antecedente penale sau cu permis de munca suspendat
- permis de conducere categoriile B, C, E
- cunoasterea uneia din urmatoarele limbi straine la un nivel mediu: franceza (obligatoriu) si/sau alta limba de circulatie internationala (engleza, germana)
- disponibilitate pentru misiuni in tarile Europei de Est, timp de 4-6 saptamani, urmate de perioade de odihna de 1-2 saptamani in Romania
- experienta pe camion si semi-trailere
- sa cunoasca reguile de circulatie din spatiul Uniunii europene
- posesor ADR
- trebuie sa detina un card digital pentru tahograf
- disciplinat
- sa nu aiba in antecedente accidente rutiere
- disponibilitate sa transporte orice fel de bunuri (in conformitate cu necesitatile clientilor)

BENEFICII OFERITE

- salariul lunar este de 440 EURO+diurna de 45 EURO/zi, iar dupa 3 luni, salariul va creste la 520 EURO

Pentru mai multe detalii despre companie vizitati:

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau Soferi tir pentru transport international.