SOFER PROFESIONIST [C, E]

Edy International Spedition

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru edy, Soferul Profesionist este cel mai important om in companie: seriozitatea si responsabilitatea lui stau la baza succesului nostru!

Soferii Profesionisti edy:
- Efectueaza serviciile de transport de marfuri pe rute nationale si internationale
- Alege rutele optime pentru alimentarea cu carburant
- Comunica permanent cu Dispeceratul edy cu privire deplasarea pe ruta stabilita [locatie, grafic de timp, eventuale nereguli aparute, etc.]
- Respecta timpii corespunzatori de livrare si de incarcare
- Anunta Responsabilul Tehnic atunci cand intampina dificultati tehnice
- Depune eforturi permanente de a imbunatati parametri de exploatare a masinii [ex.: consum economic]

CERINTE

- Atestat sofer profesionist transport marfa [C, E];
- Card pentru tahograf digital;
- +1 ani experienta in conducerea autovehiculelor de minim 20 t;
- Cunostinte minime de mecanica auto si intretinere a autocamioanelor;
- Cunoasterea unei limbi de circulatie internationala - nivel conversational;
- Disponibilitate de lucru in mai multe regiuni geografice si pentru perioade de timp diferite.

BENEFICII OFERITE

- Salarizare fixa si bonus pentru perfomanta
- Nu se percepe garantie la angajare
- Conditii de munca excelente:
- Masini VOLVO, IVECO, SCANIA, MERCEDES
- Service tehnic propriu edy [AUTOCAMION SERVICE]
- Statii cu capacitate mare de alimentare – primul sistem de alimentare cu autorizare online din Romania [Diesel One]

Soferul Edy, recunoscut de catre profesionisti!

Edy Group reprezinta unul dintre cei mai importanti furnizori de servicii integrate in Transport si Logistica din Europa: Transport, Depozitare, Distributie, Service, Alimentare.

Suntem o afacere 100% romanesca si ne mandrim cu faptul ca ducem Romania mai departe in Europa, sub sigla calitatii serviciilor, a dedicarii pentru clientii nostri si a punctualitatii care ne caracterizeaza.

Succesul EDY Group se datoreaza muncii dedicate a angajatilor EDY: pasionati, responsabili, dedicati Romaniei si familiei EDY.

Companiile EDY Group:
- Edy International Spedition
- Edy Logistics
- Edy Distribution
- Edy Invest
- Autocamion Service
- Diesel One

Pentru a ne cunoaste mai bine, te invitam sa vizitezi site-ul nostru www.edyspedition.ro

edy Group
cariere in miscare