Shop assistant

Natur Pact

Job expirat

RESPONSABILITATI

Cautam persoane sociabile, spontane, cunoscatoare de limba engleza, pentru postul de shop assistant in magazinele Lush din Bucuresti.

CERINTE

- dinamism
- abilitati de comunicare cu clientii
- absolventi de liceu sau studenti
- cunostinte elementare de limba engleza

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv
- bonuri de masa
- comision din vanzari
- oportunitati de avansare

Natur Pact SRL detine franchiza Lush Fresh Handmade Cosmetics in Romania -cosmetice naturale proaspete produse manual exclusiv in Marea Britanie:
- Bombe si spumante de baie
- Uleiuri solide de masaj
- Sampoane solide si lichide
- Creme de fata si corp
- Sapunuri cu fructe, plante si uleiuri esentiale
- Masti si tratamente pentru corp si par
Toate produsele Lush sunt produse manual din fructe si plante proaspete, din cele mai fine uleiuri esentiale si fara ingrediente de origine animala.
Lush a limitat la maxim ingredientele arftificiale din cosmetice pentru ca tu sa-ti rasfeti cu ele mintea si corpul intr-un mod cat mai natural.