Servicii cu clientii - promovare servicii de car wash

RALSS MANAGEMENT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

RALSS MANAGEMENT SRL , partener OMV PETROM S.A. , angajeaza fete/baieti; doamne/domni, pentru activitatea de dezvoltare a serviciilor Car Wash (Spalatorie Auto), din Orasul Brasov.

CERINTE

atitudine pozitivă de învingător;
talent pentru vânzare;
abilităţi de comunicare şi utilizarea corectă a limbii române;
prietenos şi orientat către client;
ambiţios;
deschis spre dezvoltare personală;
flexibilitate pentru programul de muncă.

BENEFICII OFERITE

program flexibil;
salarizare in functie de realizari;
posibilatea de promovare in cadrul Companiei.

DESCRIEREA FIRMEI

Carieră & Dezvoltare

Oamenii şi cerinţele lor personale de dezvoltare sunt un factor decisiv pentru succesul companiei OMV Petrom. Scopul nostru este de a atinge cel mai inalt nivel de pregătire atât în domeniul tehnic cât şi în cel ce ţine de conducere.
Acordăm o atenţie deosebită dezvoltării în conformitate cu competenţele ce susţin succesul companiei noastre. Acestea sunt capacitatea de cooperare, de inovaţie, de conducere, modul de a pune ideile în practică şi de rentabilitate.

Obiectivul este de a promova un management profesionist, dar şi un spirit întreprinzător. Strategia noastră îşi propune ca fiecare loc de muncă din companie să fie o provocare, iar acest lucru necesită un studiu constant din partea fiecăruia dintre noi.