Servicii clienti, vanzari si rezervari telefonice

SUITES & SPA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- efectuarea de rezervari la hotelurile si pensiunile din Brasov ale societatii, prin convorbiri telefonice incomming
- servicii clienti pentru rezervari efectuate
- vanzare de servicii suplimentare celor de cazare
- contactarea furnizorilor externi pentru intocmirea de contracte
- trimiterea si urmarirea de e-mailuri clientilor si clientilor potentiali

CERINTE

In afara de cele legate de studii si experienta, e de preferabil o persoana cu experienta in domeniul turismului (dar nu neaparat), in vanzari, cu posibilitatea de timp de munca prelungit, cu cunoasterea a cel putin o limba straina, cu masina proprie (nu neaparat).

BENEFICII OFERITE

- telefon mobil
- reambursarea cheltuielilor pe masina in interesul serviciului,
-Bonusuri in functie de rezultate

Agentie de turism tour-operatoare cu sediul si domeniul de activitate in orasul Brasov.