Sefa de magazin pentru magazinul Benvenuti din Unirea Shopping Center, Brasov

Benvenuti

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sefa de magazin, pentru noul magazin Benvenuti din Unirea Shopping Center, Brasov.
Coordoneaza activitatea magazinului, gestioneaza relatiile cu clientii, cu autoritatile locale, cu administratia centrului comercial, cu institutiile bancare, comunicarea cu sediul central precum si gestionarea si supervizarea personalului angajat.

CERINTE

Persoana comunicativa, ambitioasa, motivata, dinamica, harnica, capabila sa fie lidera unei echipe, dispusa la program prelungit.
Persoana organizata si punctuala, capabila de a relationa usor cu clientii.

BENEFICII OFERITE

Veniturile lunare foarte motivante, fiind in stransa legatura cu performantele obtinute.De asemenea oferim un mediu de lucru modern, o echipa tanara, optimista diverse beneficii.

BENVENUTI este o retea de magazine moderne, cu profil incaltaminte si marochinarie, avand in momentul de fata 25 magazine, in Bucuresti(3), Timisoara (2), Brasov, Cluj Napoca(3), Targu Mures(2), Pitesti(2), Satu Mare, Suceava, Baia Mare, Oradea(2),Ramnicu-Valcea, Sibiu, Iasi, Alba-Iulia, Bacau, Ploiesti,Constanta.