SEF SEVICIU APROVIZIONARE

EREN CONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Previzionarea din timp a necesarului de materiale, negocierea preturilor.
- Postul este pentru orasele Brasov, Fagaras, Sacele, Sfantu Gheorghe, Zarnesti

CERINTE

- Bun negociator,
- Perseverent,
- Sociabil,
- Cunostinte PC,
- Fire dinamica,
- Aadaptabilitate la situatii neprevazute, conditii de stres, - Bun organizator.

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv, telefon mobil, masina de serviciu.

SC EREN CONS SRL cu toate ca este o societate relativ nou constituita, se poate mandrii cu lucrari executate la o inalta calitate, atat in domeniul constructiilor civile si industriale, cat si in domeniul pardoselilor industriale, aceasta calitate fiind deviza noastra si pe care o putem obtine multumire angajatilor nostrii cu o vasta experienta in aceste domenii. SC EREN CONS SRL este impartita in trei divizii bine organizate si structurate: - divizia de structuri de rezistenta; - divizia de pardoseli industriale; - divizia de montaj invelitori hale;