SEF SEVICIU APROVIZIONARE

EREN CONS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Centralizarea necesarului de materiale din fiecare santier, previzionarea si asigurarea din timp a necesarului de materiale, negocierea preturilor, urmarirea consumurilor de materiale.

CERINTE

Bun negociator, perseverent, sociabil, cunostnte PC, fire dinamica, adaptabilitate la situatii neprevazute, conditii de stres, bun organizator.

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, telefon mobil, masina de serviciu.

SC EREN CONS SRL cu toate c¿ este o societate relativ nou constituit¿, se poate mândrii cu lucr¿ri executate la o înalt¿ calitate, atât în domeniul construc¿iilor civile ¿i industriale, cât ¿i în domeniul pardoselilor industriale, aceast¿ calitate fiind deviza noastr¿ ¿i pe care o putem ob¿ine mul¿umire angaja¿ilor no¿trii cu o vast¿ experien¿¿ în aceste domenii.

SC EREN CONS SRL este împ¿r¿it¿ în trei divizii bine organizate ¿i structurate:
- divizia de structuri de rezistenta;
- divizia de pardoseli industriale;
- divizia de montaj invelitori hale;