Sef Servicu Logistica

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Coordoneaza desfasurarea in bune conditii a activitatii de transport din cadrul companiei;
- Coordoneaza activitatea din depozit: gestiuni, intretinere etc.;
- Asigura planul de transport la nivelul societatii;
- Coordoneaza si raspunde de activitatea de obtinere a licentelor de transport si de executie, cu incadrarea in termenele legale de reinnoire si avizare;
- Coordoneaza si raspunde de activitatile de protectia muncii, PSI.

CERINTE

- Studii superioare tehnice;
- Atestat de coordonare in activitatea de transporturi;
- Minim 2 ani experienta in domeniu;
- Experienta intr-un post de conducere constituie avantaj;
- Bune abilitati de comunicare, sociabilitate crescuta;
- Capacitate crescuta de analiza si sinteza;
- Cunostinte avansate de operare PC;
- Permis categoria B.

BENEFICII OFERITE

- Pachet motivational atractiv;
- Masina si telefon de serviciu;
- Lucrul intr-un mediu dinamic, activ.

Dima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿ti de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizational¿
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor
Ap¿rut¿ pe piat¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultantei în Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi s.a.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O CUNOSCUTA COMPANIE DIN DOMENIUL MATERIALELOR DE CONSTRUCTII.