SEF SERVICIU CIT

S.C.G4S.CASH SERVICES

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonează desfăşurarea activităţii de transport valori în regiunea arondată şi transmite situaţia privind activitatea de transport valori executată în ziua precedentă;
- răspunde de întocmirea planului de executare/gardare a transportului de valori
- întocmeşte planificarea în serviciu a echipajelor şi foile de prezenţă a salariaţilor
- elaborează teste de verificarea a salariatilor din subordine, planul de control al activităţii transport valori;
- organizează şi conduce activitatea de instruire iniţială şi periodică, conform planului de pregătire
- propune planuri de transport pentru noii clienţi şi actualizează planurile existente;
- instruieşte personalul clienţilor cu responsabilităţi în activitatea de transport valori asupra modului de implementare a procedurilor de lucru.
- recrutează şi selecţionează personalul pe posturile vacante şi întocmeşte dosarele pentru angajare ale salariaţilor din subordine;
- evaluează personalul din subordine
- organizează prezentarea tuturor şoferilor subordonaţi la unităţile sanitare din reţeaua Ministerului Transporturilor, la termenele prevăzute de lege pentru obţinerea avizelor medicale şi psihologice;
- supervizeaza activitatile si actele de gestiune
- supervizeaza activitatile de aprovizionare cu materiale;

CERINTE

CANDIDATUL IDEAL:

- studii superioare;
- experienţă managerială şi experienţă în relaţionarea directă cu beneficiarii;
- minim 3 ani pe un post de conducere (experienţa intr-un post de conducere în domeniul transporturilor constituie un avantaj)
-cunoştinţe în administrarea logisticii/transport valori;
- cunoştinţe operare PC - MS Office (Word, Excel);
- abilităţi de comunicare şi de negociere, capacităţi de conducere şi de luare a deciziilor, bune abilitati de relationare cu subordonatii;
- dinamic, organizat, responsabil, cu iniţiativă, intuiţie şi capacitate de analiză;
- abilitate în a lucra cu oamenii, capacitate de delegare, de previzionare, de soluţionare optimă a problemelor.

BENEFICII OFERITE

- salariu net 1600 lei (+ spor vechime pentru persoanele cu experienţă mai mare de 3 ani)
- tichete de masă (conform zilelor lucratoare);
- telefon de serviciu;
- card de sănătate
- condiţii de muncă legale, salariu lunar garantat, dotare corespunzătoare;
- oportunitatea de a munci într-o companie multinaţională, într-un mediu de lucru profesionist, cu posibilităţi de promovare şi dezvoltare profesională continuă.

G4S Cash Services este membră a Group 4 Securicor, companie aflată pe locul întâi la nivel mondial în domeniul prestării de servicii de securitate.
In Romania, G4S Cash Services este prezent din 2002, oferind servicii de transport valori, procesarea banilor si alimentarea si intretinerea de nivel 1 a bancomatelor. Totalizeaza astazi peste 2300 de salariati si are o infrastructura teritoriala dezvoltata formata din 9 Centre de Procesare si 15 puncte de lucru, putandu-ne astfel presta serviciile la nivelul tuturor judetelor. Clientii nostri sunt companii de top pe piata romaneasca, precum: Raiffeisen Bank, Posta Romana, ABN-AMRO, Alpha Bank, City Bank, Banc Post, Banca Romaneasca s.a.