SEF SANTIER-zona Predeal

IMOBILIARA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Predarea-primirea amplasamentului de la beneficiar catre constructor
- Responsabil pentru orgnizarea de santier
- Urmareste si comunica derularea graficului de executie prin intocmirea situatiilor pe stadii fizice
- Previzioneaza necesarul materiale, consumabile pentru desfasurarea activitatii saptamanale in santier
- Intocmeste situatiile de lucrari, procese verbale pt fazele de executie.
- Raspunde direct de corectitudinea si calitatea executiei pt fiecare operatie
- Raspunde direct de aplicarea normelor de protectia muncii si a documentatiei aferente la punctul de lucru
- Intocmeste pontajele zilnice

CERINTE

- Absolvent al Fac de Constructii cu min 5 ani experienta in conducerea activitatilor pe santier.
- Experienta se considera relevanta daca santierele au fost pt imobile de locuinte si birouri
- Candidatul va avea buna capacitate de organizare si comunicare, disponibilitate la program prelungit si deplasari in tara, cunostinte operare PC

Companie constructii -dezvolta proiecte imobiliare in Bucuresti ,Predeal si Neptun.