Sef Santier - Inginer Constructii Industriale

Mondojob SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Planificarea, proiectarea si conducerea procesului de executie a unor lucrari de investitii in domeniul constructiilor civile sau industriale:
- conducerea si coordonarea realizarii proiectelor, astfel incat sa se respecte termenele, sa se realizeze calitatea lucrarilor si sa nu se depaseasca costurile programate.
- stabilirea solutiilor tehnice optime, realizabile in cel mai scurt timp si cu costuri minime respectarea cerintelor de calitate.
- intocmirea planurilor de executie, montaj, a graficelor de executie.
- stabilirea necesarului de materiale si identificarea furnizorilor de materiale si/ servicii.
- verificarea si urmarirea executie lucrarilor in santier.

CERINTE

Studii: superioare tehnice - Facultatea de Constructii, specializare Constructii civile, industriale si agricole
Experienta intr-un post similar - minim 2 ani
Permis de conducere - categoria B
Disponibilitate pentru deplasari prelungite

BENEFICII OFERITE

Grup de firme private, cu capital integral romanesc, ce ofera solutii integrate in domeniul constructiilor si proceselor industriale.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.