Sef raion - Hypermarket

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Primeste marfa si efectueaza receptia cantitativa si calitativa, pe baza de documente legale;
- Supervizeaza si controleaza receptia sub aspectul respectarii clauzelor contractuale;
- Supravegheaza manipularea si depozitarea bunurilor;
- Informeaza personalul in privinta pretului marfii si urmareste, raspunde de exactitatea si corectitudinea pretului afisat spre vanzare;
- Evalueaza performanta angajatilor din subordine;
- Evalueaza in permanenta stocurile de marfa si situatia marfurilor din raft;
- Coordoneaza activitatea subordonatilor in conformitate cu normele si regulile interne;

- Postul este locat in Sf.Gheorghe.

CERINTE

- Minim 1 an experienta in vanzari, distributie sau pozitie similara in cadrul unui hyper/supermarket;
- Minim studii medii;
- Experienta in activitatea de gestiune;
- Bune abilitati de comunicare si coordonare;
- Capacitate de munca in echipa;
- Cunostinte avansate operare PC - pachetul Office

BENEFICII OFERITE

- Pachet motivational negociabil;
- Mediu de lucru dinamic.

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizationala
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata in 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei in Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.

CLIENTUL NOSTRU ESTE O RETEA NATIONALA DE HYPERMARKETURI SI SUPERMARKETURI.