Sef Proiect/Sef tehnic - Sibiu

Antal International

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordonarea tehnica a proiectelor in domeniul instalatiilor
- faza completa de contractare, incepand cu proiectarea si pana la receptia proiectului de instalatii
- urmarirea lucrarilor executate de subantreprenori, cu privire la calitate, respectarea normelor si termenelor
- intocmire si negociere situatii de lucrari privind costurile suplimentare

CERINTE

- studii universitare in domeniul instalatiilor in constructii
- experienta de min 3-4 ani in domeniul instalatiilor in constructii sau domeniu similar (incalzire, ventilatie, climatizare, sanitare)
- experienta in electrotehnica
- cunostinte avansate de limba engleza (lb. germana constituie un avantaj)
- cunostinte operare PC
- de preferat cunoasterea unui program de calculatie (ARRIBA sau KWP)
- preferabil cunostinte CAD
- abilitati de lucru in echipa
- abilitati de coordonare si organizare
- persoana orientata spre rezultate
- disponibilitatea la deplasari in tara
- permis conducere cat. B

BENEFICII OFERITE

pachet financiar motivant

DESCRIEREA FIRMEI

Executive Search