Sef proiect Departament Asigurarea Calitatii - Medias, jud.Sibiu

Kromberg & Schubert Romania Me SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabil privind urmarirea indicatorilor de calitate aferenti unui anumit proiect
Coordonarea personalului din subordine - sefi de tura calitate, controlori calitate auditori, controlori calitate
Analiza reclamatiilor
Implementarea de masuri preventive / corective
Comunicarea cu celelalte departamente in ceea ce priveste eventualele probleme de calitate si cu omologii din alte locatii ale companiei

CERINTE

Studii superioare - studii superioare tehnice reprezinta avantaj
Experienta in domeniul asigurarii calitatii - minim 1 an
Experienta in coordonarea personalului
Cunostinte bune de limba germana si/sau engleza
Cunostinte operare calculator
Abilitati de luare a deciziilor
Capacitate de prioritizare
Abilitati de comunicare si organizatorice

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial atractiv
Posibilitati de dezvoltare a carierei intr-o companie multinationala

Compania noastr¿ face parte dintr-un concern interna¿ional prezent în 15 ¿¿ri. Cu o tradi¿ie de peste 100 de ani, suntem unul dintre cei mai importan¿i furnizori de cablaje electrice pentru industria auto. Printre clien¿ii no¿tri se num¿r¿ unii dintre cei mai renumi¿i produc¿tori de automobile.