SEF MAGAZIN / SEF ADJUNCT MAGAZIN pentru filiala noastra din VICTORIA

Pludi Market SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii magazinului cu privire la:

- Fluxul de marfuri
- Gestionarea stocurilor, efectuare comenzi
- Cifra de afaceri
- Coordonarea si planificarea personalului

CERINTE

- Studii liceale incheiate
- Specializare/studii comerciale sau economice – prezinta avantaj
- Orientarea catre clienti este cea mai importanta prioritate a dumneavoastra
- Capacitate de coordonare a subordonatilor din magazin pentru realizarea obiectivelor propuse
- Capacitate de a interactiona cu oamenii, de a lucra intr-o echipa
- Cunostinte de utilizare a calculatorului
- Cunoasterea legislatiei OPC-DSV
- Cerem seriozitate si loialitate

BENEFICII OFERITE

- Scolarizare la standardul international al companiei
- Procese de munca optime pe baza unor tehnologii de ultima ora
- Loc de munca sigur si de viitor intr-o companie de anvergura si de succes
- O echipa tanara si motivata
- Bune sanse de formare a unei cariere pentru angajatii cu rezultate bune
- Salariu motivant

Pludi Market SRL este o retea de magazine de tip discount apartinand concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial.
In prezent in Romania exista 72 magazine Pludi Market , urmand ca reteaua sa se extinda in urmatorii ani.