SEF MAGAZIN pentru filiala noastra din BRASOV

Plus Discount Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Coordonarea activitatii magazinului cu privire la:

- Fluxul de marfuri
- Gestionarea stocurilor, efectuare comenzi
- Cifra de afaceri
- Coordonarea si planificarea personalului

CERINTE

- Studii liceale incheiate
- Specializare/studii comerciale sau economice ¿¿¿ prezinta avantaj
- Orientarea catre clienti este cea mai importanta prioritate a dumneavoastra
- Capacitate de coordonare a subordonatilor din magazin pentru realizarea obiectivelor propuse
- Capacitate de a interactiona cu oamenii, de a lucra intr-o echipa
- Cunostinte de utilizare a calculatorului
- Cunoasterea legislatiei OPC-DSV
- Cerem seriozitate si loialitate

BENEFICII OFERITE

- Scolarizare la standardul international al companiei
- Procese de munca optime pe baza unor tehnologii de ultima ora
- Loc de munca sigur si de viitor intr-o companie de anvergura si de succes
- O echipa tanara si motivata
- Bune sanse de formare a unei cariere pentru angajatii cu rezultate bune
- Salariu motivant

Suntem o retea de magazine de tip discount ce apartine concernului german Tengelmann, grup cu vechime si experienta la nivel mondial, avand in Europa nu mai putin de 3.600 de magazine si 37.500 de salariati.