Sef echipa distributie

SC PRIETENII CARTII SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

S.C. PRIETENII CARTII SRL Bucuresti angajeaza in conditiile legii - SEF ECHIPA DISTRIBUTIE - carte, CD, articole de uz casnic, etc.

CERINTE

Experienta relevanta in activitatea de coordonare echipa distributie minim 3 ani; bun organizator; maxima seriozitate; bune aptitudini operare PC (Office, Windows, Internet); permis de conducere categoria B; disponibilitate deplasari in zona sa de actiune. Cunoasterea limbii franceze constituie un avantaj important.

BENEFICII OFERITE

salariu fix, 1200 lei/luna brut + bonuri valorice, telefon servici, decontarea deplasarilor in zona sa de actiune.

Editura a fost infiintata in 1991. Pana in prezent, au vazut lumina tiparului mii de carti integrate in colectii de exceptie si sub semnatura unor scriitori si cercetatori consacrati. Editura specializata in colectii universale, albume de arta si CD-uri.Are in portofoliu si alte produse de uz casnic si gospodaresc.