Sef depozit materiale siderurgice

JobActiv

Job expirat

RESPONSABILITATI

- depoziteaza produsele pe sorto-tipo-dimensiuni, ordonate si etichetate corespunzator
- coordoneaza livrarile catre clienti si punctele de lucru si raspunde ca produsele sa fie cantarite, masurate, etichetate si insotite de documentul de livrare (DL, factura, AE)
- participa la receptie si semneaza ca membru in comisia de receptie
- verifica ca la receptie sa existe documente de insotire a marfii
- coordoneaza personalul din depozit

CERINTE

- studii medii
- experienta min. 2 ani in gestiune (nealimentara)
- bun organizator, gandire logica
- cunostinte operare PC

BENEFICII OFERITE

- pachet salarial motivant
- bonuri de masa
- posibilitati de promovare

Serviciu de Recrutare si selectie de personal pentru diferite firme din Brasov.

Clientul nostru este o firma de renume in economia romaneasca, contribuind la cresterea calitatii lucrarilor de constructii prin calitatea produselor comercializate si a serviciilor oferite.