Sef de sectie - fabrica de structuri metalice

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Organizarea productiei, in limita de competenta stabilita;
- Lansarea comenzilor de fabricatie;
- Urmarirea stocurilor;
- Urmarirea respectarii tehnologiei de fabricatie;
- Coordonarea si organizarea activitatii echipelor de muncitori;
- Raporteaza statusul proiectelor catre superiorul ierarhic in limba engleza.

CERINTE

- Inginer diplomat (UTS, SIM, TCM);
- Experienta in domeniul productiei de componente metalice de minim 2 ani, pe o pozitie care implica coordonarea activitatii personalului aflat in subordine;
- Cunostinte foarte bune de utilizarea calculatorului si in special de AutoCAD ;
- Limba engleza - nivel avansat (cerinta obligatorie)
- Capacitatea de a lua decizii si de a se implica in vederea optimizarii rezultatelor.
- Domiciliul in Brasov (nu se asigura relocare).

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau Sef de sectie pentru o fabrica ce produce structuri metalice.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at

Va rugam sa ne transmiteti CV-ul dvs. la urmatoarele coordonate:
e-mail: brasov@eurojobs.at
fax: 0368/ 452 148
sau direct la sediul nostru:
Str. M. Kogalniceanu nr.23, bl C7 parter, Brasov.