SEF CENTRU CONTRACTARI, ACHIZITII SI INDUSTRIALIZAREA LAPTELUI

S.C. PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

PUNCTUL DE LUCRU ESTE IN COMUNA HOMOROD, JUDETUL BRASOV

- coordoneaza activitatea punctului de lucru in ceea ce priveste:
- contractarea si achizitia de lapte-materie prima
- productia de branzeturi
- activitatea financiar-contabila generala al punctului
- activitatea specifica de personal-salarizare

CERINTE

- domiciliu din zona
- studii superioare in domeniul: zootehnie, medicina veterinara, inginerie-industria alimentara;
- minim 3 ani experienta in functie de conducere;
- capacitate de organizare, coordonare si supervizare;
- abilitati de comunicare si spirit de echipa;
- simt al responsabilitatii si intuitie.

BENEFICII OFERITE

- Un loc de munca dinamic si provocator si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
- Pachet salarial motivant.

S.C. PRODLACTA S.A. este o companie cu traditie si renume in Romania in domeniul productiei si distributiei produselor lactate si a inghetatei.