Secretariat - Relatii cu publicul

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- relatii cu partenerii externi si interni societatii - preluarea solicitarilor telefonice, email sau fax si distribuirea catre departamentele vizate,
- informarea "clinetilor" interni /externi cu privire la solicitarile acestora,
- completarea unor documente de contabilitate primara,
- activitati de traducere documente redactare in cadrul firmei,
- alte activitati de organizare, aspecte administrative s.a.

CERINTE

- studii superioare constituie avantaj,
- foarte bune cunostinte de limba germana si engleza,
- cunostinte foarte bune de operare PC - pachetul Office nivel superior,
- cunostinte contabilitate primara,
- foarte bune abilitati de comunicare,
- cautam o persoana proactiva, entuziasta.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv,
- mediu de lucru competitiv intr-o atmosfera placuta

Firma multinationala de consultanta, reprezentanta furnizori/producatori - domeniul auto.