Secretariat - Operator PC

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- inregistrarea biletelor de trimitere, fiselor de lucru aferente sectoarelor medicale deservite de laborator;
- prelucrarea datelor dupa efectuarea analizelor medicale;
- listarea buletinelor de analiza;
- eliberarea buletinelor de analiza;
- oferirea de informatii clientilor laboratorului etc.

CERINTE

- experienta pe o pozitie similara constituie avantaj - experienta activitate de lucru cu PC-ul, respectiv lucru cu oamenii;
- cel putin studii medii cu diploma de bacalaureat;
- operare PC - pachetul Office, un nivel crescut de rapiditate in operare;
- atentie concentra de nivel foarte bun - capacitate de a va mentine atentia asupra a ceva un timp mai indelungat;
- foarte bune abilitati de comunicare.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational negociabil (inclusiv bonuri de masa);
- mediu de lucru placut.

Laboratorul este situat in centrul vechi al Brasovului.

Dima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿ti de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizational¿
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor.
Ap¿rut¿ pe piat¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultantei în Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi s.a.