Secretariat

Casa de Insolventa Transilvania SPRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Preluarea si redirectionarea de apeluri telefonice, faxuri si e-mailuri
-Întocmire, verificare și expediere poștă
-Publicare si monitorizare publicare documente în Buletinul Procedurilor de Insolvență
-Arhivare intrări și ieșiri documente societate
-Asigurare necesar birouri: birotica si protocol
-Agenda sedinte
-Agenda manager caz
-Xerocopieri
-Protocol întalniri și ședințe

CERINTE

- studii medii sau superioare
- cunostinte temeinice de operare PC – Microsoft Office
- capacitate buna de lucru in conditii de stres
- disponibilitate la program prelungit
- prezenta agreabila
-cunoasterea unei limbi straine, minim engleza-nivel mediu

BENEFICII OFERITE

- bonuri de masa

CASA DE INSOLVENTA TRANSILVANIA, unul dintre cei mai importanti practicieni in insolventa din Romania, prin specialistii si colaboratorii sai a reusit de-a lungul anilor sa duca si sa realizeze la un nivel superior dezideratul legii insolventei, fiind un liant intre debitoare si ceilalti participanti in procedura (institutii publice, creditori bugetari, bănci şi furnizori de utilităţi sau de alte materii prime). CITR a pus accent pe excelenta profesionala, fiind o prezenta constanta la Conferintele de specialitate atat din tara, cat si din strainatate, asociatii sai fiind membrii INSOL Europe, avocati si practicieni de renume, auditori financiari.