SECRETARA / RECEPTIONERA

Job Activ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Preluarea apelurilor telefonice si directionarea lor catre persoanele autorizate
- Preluarea si indrumarea clientilor companiei
- Evidenta intrarilor si iesirilor de documente
- Sortarea si indosarierea corespondentei
- Redactarea, scanarea si arhivarea documentelor
- Organizarea si coordonarea comenzii si achizitiei necesarului de rechizite si consumabile
- Organizarea activitatilor de protocol in cadrul companiei

CERINTE

- Experienta in domeniu
- Persoana organizata, ordonata, comunicativa
- Cunostinte operare PC (Word, Excel) si utilizare a aparaturii de birou (fax, xerox etc)
- Limba engleza nivel mediu / avansat
- Prezenta agreabila

BENEFICII OFERITE

Se ofera:
- pachet salarial atractiv
- sistem de prime in functie de performante
- transport asigurat
- telefon mobil

Job Activ este serviciul de recrutare si selectie al Kronvest Consulting.
Realizam servicii de top in managementul resurselor umane pe teritoriul Romaniei. Divizii active: recrutare si selectie prin JobActiv, strategii pentru dezvoltare organizationala (training), studii si cercetari organizationale sau de piata, evaluare.