Secretara (cod: SBV)

Mondojob SRL

Job suspendat de catre administratorul site-ului

RESPONSABILITATI

• Intampinare clienti, operatiuni de protocol, relationarea cu publicul;
• Gestionare apeluri telefonice, mesaje, corespondenta, documente interne;
• Organizare si actualizare Registre Intrari/Iesiri documente;
• Agende zilnice Parteneri si Secretariat;
• Editare/traducere documente ;
• Clasarea, arhivarea documentelor;
• Furnizarea diverselor situatii la cerere.

CERINTE

Studii superioare;
• Experienta pe un post similar – minim 1 an;
• Experienta anterioara in utilizarea echipamentelor specifice activitatii de secretariat (fax, copiator, scanner etc.);
• Cunstinte de Limba engleza – nivel avansat;
• Cunostinte de Limba germana – avantaj;
• Foarte bune cunstinte de operare PC – MS Office, Internet;
• Cunostinte de contabilitate primara;
• Persoana placuta, organizata, disciplinata;
• Atitudine pozitiva;
• Bune abilitati de comunicare, de relationare cu publicul.

BENEFICII OFERITE

Companie germana, unul dintre liderii internationali in producerea sistemelor de incalzire.

MONDOJOB, agentie de consultanta, recrutare si plasare a fortei de munca, ofera servicii profesionale si competitive atat clientilor nostri, cat si candidatilor. Profitam de acest prilej pentru a va prezenta oferta noastra de locuri de munca, de care suntem siguri ca va indeplini si chiar depasi asteptarile dumneavoastra.