Secretara

Job Activ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Facilitarea comunicarii personalului firmei cu exteriorul (clientii/furnizori);
- Organizarea si evidenta clara a fluxului de documente;
- Receptionarea apelurilor telefonice;
- Intocmirea si gestionarea corespondentei;
- Activitati administrative;
- Intocmirea agendei zilnice de lucru a managerului;
- Redactarea de documente, rapoarte, informari si comunicari generale;
- Organizarea de intalniri de afaceri si diverse evenimente.

CERINTE

- Domiciliul stabil in Brasov;
- Studii medii/superioare;
- Limba engleza nivel avansat;
- Limba germana nivel mediu;
- Aspect placut;
- Capacitate de organizare;
- Spirit de echipa, orientare catre client;
- Cunostinte solide operare PC

BENEFICII OFERITE

- Salariu atractiv;
- Un mediu de lucru motivant, dinamic;
- Posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar;
- Posibilitatea de a avansa in cariera intr-o companie nationala de succes in plina ascensiune.

DESCRIEREA FIRMEI

Serviciu de recrutare si selectie de personal pentru firme.