Secretara

S.C. DART PROIECT S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal:
- studii medii sau superioare
- cunostinte de limba engleza
- cunostinte bune de operare PC – secretariat (gama de programe Office)
- abilitati avansate de comunicare, relationare si organizare
- capacitate de concentrare pe prioritati
- prezenta agreabila
- confidentialitate

CERINTE

Responsabilitati si beneficii:
- acordarea de suport administrativ directorului general sau celorlalte departamente
- asigurarea comunicarii cu furnizorii de servicii ai firmei
- intretinerea relatiilor de protocol
- administrarea, inregistrarea si intocmirea corespondentei in limbile romana si engleza
- arhivarea documentelor
- preluarea, stabilirea si redirectionarea apelurilor telefonice
- realizarea de fotocopii, transmiterea de faxuri si utilizarea altor echipamente din dotare
- intocmirea de situatii, evidente si alte materiale solicitate
- asigurarea necesarului de consumabile pentru buna functionare a companiei
- intocmirea de documentatii si urmarirea stadiului acestora pentru obtinerea de avize si acorduri
- actualizarea bazei de date a companiei

BENEFICII OFERITE

Descrierea firmei
Compania Dart Proiect ofera servicii de proiectare in domeniul arhitecturii, urbanismului, amenajarii teritoriului, design-ului si alte servicii complementare. In cei peste 15 ani de experienta acumulati firma noastra a realizat numeroase proiecte pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale in Brasov si alte orase mari din tara.

www.dart-proiect.ro

Compania Dart Proiect ofera servicii de proiectare in domeniul arhitecturii, urbanismului, amenajarii teritoriului, design-ului si alte servicii complementare. In cei peste 14 ani de experienta acumulati firma noastra a realizat numeroase proiecte pentru constructii rezidentiale, comerciale si industriale in Brasov si alte orase mari din tara.