Secretara

Grandis Comunity

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul ideal pentru postul de secretara trebuie sa fie punctual,sa aiba o atentie distributiva,sa fie perseverent,flexibil,comunicativ, foarte bine organizat.De asemenea candidatul trebuie sa fie dispus pentru munca in echipa intr-un mediu dynamic.

CERINTE

: Experienta pe post de secretara
operare PC si de folosire a corespondentei prin e-mail
Tinuta decenta
Bune abilitati de comunicare
Disponibilitate pentru program prelungit
Claritate si coerenta in exprimarea scrisa si orala

BENEFICII OFERITE

salariu motivant
Cladirea unei cariere stabile pe termen
Mediu de lucru placut

Grandis Real Estate se defineste si s-a construit ca o structura selectiva. Nu cauta sa vanda orice, oricui si cu orice pret. Raspunde cu profesionalism celor care pretuiesc valoarea serviciilor de calitate.Pentru ca prospecteaza piata, triaza informatia, depaseste obstacole si formuleaza oferte imbatabile.