Secretar General

CERMET Scrl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Actvitati de secretariat si organizatorice
Relatia cu clientii pentru informare
Organizarea de intalniri, audiente, evenimente etc.
Suport pentru personalul tehnic
Editarea documentelor (oferte, corespondenta etc.)

CERINTE

Studii superioare
Limba engleza fluen - obligatoriu
Limba Italiana - prezinta avantaj
Bune cunostinte in domeniul aplicatiilor software de birou: Microsoft Word, Excel, Outlook si de utilizare a Internetului
Experienta intr-o pozitie similara de secretariat
Comunicativ (a)
Permis de conducere

BENEFICII OFERITE

Oportunitatea de a lucra intr-o companie in plina ascensiune
Instruirea initiala pentru ocuparea postului se va face in Italia

International Certification Body operating in Management System
Certification (ISO9001, ISO14001, OHSAS, ISO27001, ISO22000, EMAS, TS16949),
Product Certification (voluntary and mandatory as Notification Body),
Metrology, Research &Lab. Facilities, is planning to open its own Branche
in Rumania using local resources.