SALES SPECIALIST

Socio Plus

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Realizeaza strategia de vanzare a serviciilor de consultanta organizationala;
- Elaboreaza instrumentele necesare vanzarii si elaboreaza cu ceilalti specialisti modalitatile si tehnicile de promovare a serviciilor;
- Realizeaza portofoliul de clienti, face permanent analiza nevoilor de consultanta pentru clienti, stabileste legatura cu persoanele cheie din organizatie, prezinta serviciile sau ajuta la prezentarea serviciilor, urmareste contractele.

CERINTE

- Absolvent al unei facultati de marketing, sociologie sau psihologie;
- Studiile aprofundate reprezinta un avantaj;
- Experienta in activitatea de vanzare reprezinta un avantaj;
- Cunoasterea foarte bine a limbii engleze.

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial atractiv (salariul fix plus bonus);

- Mediu de munca tanar, dinamic si competitiv.

Socio Plus SRL (www.socioplus.ro) este o firma de consultanta organizationala cu servicii orientate atat spre interiorul organizatiei (managementul resurselor umane, evaluarea performantelor profesionale, evaluarea psihologica a personalului etc.), cat si spre exterior (studii si cercetari de piata).