SALES REPRESENTATIVE (REPREZENTANT VANZARI) - Brasov, Cluj, Constanta, Iasi, Timisoara

COSMOLINE

Job expirat

RESPONSABILITATI

SALES REPRESENTATIVE pentru BRASOV, CLUJ, CONSTANTA, IASI, TIMISOARA.

Descrierea postului:
- Reprezinta compania in relatia cu clientii;
- Promoveaza produsele si serviciile companiei;
- Implementeaza politica de vanzari promovata de companie;
- Mentine / dezvolta relatiile cu clientii existenti;
- Mareste portofoliul de clienti;
- Urmareste atingerea targetului lunar / anual vanzari;
- Elaboreaza rapoarte de vanzari.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta minim 2 ani in vanzari;
- Carnet de conducere;
- Aspect profesional - business.

Profilul candidatului ideal:
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere (persuasiune si prezentare profesionala)
- Identifica si intelege nevoile si dorintele clientilor, relationeaza usor cu clientii potentiali
- Personalitate puternica, deschisa, dornic sa invete lucruri noi

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix + comision din vanzari + bonus;
- Autoturism de serviciu;
- Telefon mobil;
- Program de instruire (training) in tehnici de vanzare, negociere etc.

Companie de distributie europeana, lider pe piata romaneasca in domeniul cosmeticelor profesionale, aparatura, mobilier, accesorii pentru saloane de coafura, cosmetica-SPA-manichiura-pedichiura.