Sales Representative

Dima Consulting Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Consultanta oferita clientilor companiei;
- Mentinerea legaturii cu colaboratorii / clienti ai companiei ;
- Ofertare si contractare de noi clienti;
- Stabileste si negociaza conditii de pret si plata;
- Rezolvarea neconformitatilor sesizate de clienti;
- Intocmirea de diverse rapoarte, studii de piata.

CERINTE

- Studii superioare;
- Experienta in vanzari, minim 6 luni;
- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere;
- Cunostinte economice minime - calculatie pret, cash flow - avantaj;
- Permis categ B;
- Disponibilitate pentru deplasari;
- Operare PC - pachetul Office, navigare Internet;
- Limba Engleza - nivel conversational, germana constituie avantaj;
- Cunostinte derulare operatiuni de export - constituie avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Masina si telefon de serviciu
- Pachet motivational atractiv

DESCRIEREA FIRMEI

Companie multinationala;domeniul - prelucrarea lemnului