SALES REPRESENTATIVE

EVOLVA TELECOM SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- identificarea si atragerea noilor clienti
- identificarea si atragerea noilor parteneriate
- intretinerea portofoliului de clienti
- mediu profesional adecvat
- numeroase facilitati
- colectiv tinar virsta maxima 30 de ani
- salariu atractiv in functie de perfomantele realizate
- posibilitate masina de servici, telefon de servici, locuinta de servici

CERINTE

-Foarte bune abilitati de comunicare, usurinta in initierea si sustinerea facila a relatiilor interpersonale; personalitate deschisa.
- Ambitie, orientarea spre rezultate imediate (transpuse inclusiv in plan financiar) si capacitate de automotivare.
- Gandire logica, structurata, memorie peste medie, usurinta in a invata noi cunostinte de factura tehnica .
- Spontaneitate.
- Orientare spre clienti. Identificarea usoara a nevoilor si cererii clientilor
- Asimilarea cu usurinta a noutatilor profesionale
- Orientare spre construirea unei cariere
-Disponibilitate de a calatorii in tara
- Rezistenta la stres
- Atitudine pozitiva, orientata pe realizari
- Limba engleza ¿ scris si vorbit.
- Bune cunostinte despre retele, periferice, calculatoare, hardware, software, etc.
- Fara cazier si fara conflicte majore cu fosti angajatori

Evolva Telecom este o companie tinara infiintata in 1999 dar care activeaza pe piata de telecomunicatii din 2002. Evolva Telecom se situeaza pe piata in segmentul companiilor medii cu un numar de peste 50 de angajati si o cifra de afaceri de peste 2 milioane de euro.