Sales Representative

Ad Today

Job expirat

RESPONSABILITATI

In vanzari, totul se reduce la un singur cuvant... „da”. Pentru a ajunge acolo mai des, foloseste factorul „UAU!”

CERINTE

Daca ai experienta in vanzari la nivel „Business to Business”si „Business to Consumer”, ai cunostinte de advertising, productie video si foto, stii sa prospectezi piata si sa administrezi un portofoliu de clienti, ai reale abilitati in vanzari si esti increzator in succes, acesta este postul de munca pe care il cauti.

Cerinte pe care dorim sa le mai indeplinesti:
- Studii superioare;
- Cunostinte de marketing;
- Cunostinte de limba engleza (scris/citit);
- Excelente abilitati de comunicare (scris/verbal) si limbaj adecvat mediului de afaceri;
- Excelente abilitati de operare PC;
- Cunoasterea pietei media si de publicitate constituie un avantaj;
- Dinamism, perseverenta si deschidere;
- Permis de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Entry salary intre 400 – 700 euro, carte de munca, comision din vanzari, masina de serviciu, telefon de serviciu, laptop.

Vei lucra intr-un grup de firme din domeniul adertising/ului, unul important pe piata regionala pentru tot ce inseamna strategie si creatie publicitare, productie si postproductie video si foto.