Sales representative

SC Alaila Production SRL-D

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agentul vanzari organizeaza:
- activitatea de promovare si vanzare a produselor comercializate de societatea noastra in zona aflata in responsabilitatea sa
- stabileste si mentine realtii bune cu clientii cu care interactioneaza
- identifica si dezvolta portofoliul de clienti
- urmareste si gestioneaza soldurile din piata

CERINTE

- abilitati excelente de comunicare
- capabil sa mentina si sa dezvolte bune relatii de colaborare cu clientii;
- aptitudini comerciale
- orientat spre rezultate/atingerea obiectivelor
- integritate, onestitate, etica profesionala
- cunostinte operare PC - MsOffice
- permis de conducere cat. B
- studii medii
- experienta in vanzari minim 2 ani
- constituie avantaj: experienta in domeniul evenimentelor private si publice.

BENEFICII OFERITE

- procent atractiv din vanzari
- laptop
- telefon
- masina
Bonus in functie de performanta

Studio de inregistrari, creatie, artisti, imagine si promovare