Sales Representative

Intermas Eastern Europe

Job expirat

RESPONSABILITATI

Căutăm coleg/ă pe poziția de reprezentant comercial pentru România. Așteptăm CV-ul și răspunsurile la întrebări în limba engleză.
Responsabilități:
- Dezvoltarea canalelor de distribuție
- Creșterea vânzărilor în domeniile: agricultură, ambalare și industrial
- Întocmirea ofertelor comerciale
- Identificarea noilor oportunități
- Dezvoltarea relațiilor cu clienții
- Raportare către managerul de vânzări din Romănia
- Coordonare cu partenerul logistic
- Coordonare cu colegii de suport clienți

CERINTE

- Experiență în vânzări - domeniul agricol sau industrial reprezintă un avantaj
- Capacitate de a lucra sistematic și independent
- Bune abilități de comunicare
- Dedicație, loialitate
- Studii superioare reprezintă un avantaj
- Cunoștințe de limba engleză scris și vorbit, minim nivel mediu
- Cunoștințe de limba maghiară reprezintă un avantaj
- Cunoștințe de MS Office la nivel de utilizator
- Carnet de conducere categoria B - cu experiență
- Disponibilitate la deplasări frecvente pe teritoriul României

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea de a lucra în sistem home office
- Timp de lucru flexibil
- Suport necesar: mașină, laptop, telefon

Grupul INTERMAS, cu sediul în Spania este unul dintre cele mai mari producători de plase plastice din Europa cu filiale în mai multe țări. Intermas Eastern Europe din Ungaria este centrul comercial și logistic pentru zona Europa Centrală și de Est. Grupul produce și comercializează produse în șapte domenii: agricultură, grădini hobby, ambalare, industrie, construcții, acvacultură și geotehnică.