Sales Manager

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza activitatea personalului din subordine - vanzari, logistica-aprovizionare,
- participa la structurarea strategiei de vanzari si urmareste implementarea acesteia,
- stabileste targheturi si urmareaste atingerea acestora,
- supervizeaza, monitorizeaza si dezvolta personalul din subordine,
- participa la negocieri cu clientii si respectiv cu furnizorii firmei,s.a.

CERINTE

- experienta in vanzari, pe o pozitie de coordonare min 1 an,
- studii superioare, profil economic constituie avantaj,
- foarte bune abilitati de coordonare, supervizare,
- foarte bune abilitati de comunicare, negociere,
- operare PC - pachetul Office,
- permis categ B.

Domiciliul stabil in Brasov.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational negociabil
- masina si telefon

Dima Consulting Group este o firm¿ specializat¿ în activit¿ti de:
selectie si recrutare personal
evaluare si interventie organizational¿
traininguri
cursuri de calificare si specializare
elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
evaluarea angajatilor
Ap¿rut¿ pe piat¿ în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel încât, în prezent este lider regional în domeniul Consultan¿ei în Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumer¿m: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella România, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi, s.a.