RESPONSABIL SSM/PSI

SC COMPREST SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intocmeste documente legale in domeniul S.S.M. si P.S.I;
- Raspunde de prelucrarea periodica a legislatiei in vigoare si aduce la cunostinta partilor interesate modificarile legislative aparute in domeniu;
- Organizeaza, pastreaza si arhiveaza documentele specifice, procedurile operationale, ghidurile si instructiunile in domeniile SSM, PSI;
- Identifica pericolele si riscurile SSM specifice si evidentiaza zonele cu risc ridicat si specific
- Participa la cercetarea evenimentelor; mentine evidenta incidentelor produse in unitate si intocmeste diferite rapoarte;
- Urmareste evidenta controlului medical periodic/suplimentar al angajatilor
- Mentine relatia cu autoritatile competente in domeniu
- Urmareste evidenta echipamentelor de munca, etc..

CERINTE

studii medii sau superioare, de preferat tehnice
• de preferat sa detina atestat inspector/specialist SSM si cadru tehnic PSI
• cunostinte operare Microsoft Office
• punctualitate si respectarea termenelor limita

BENEFICII OFERITE

-bonuri de masa
-decontare transport

Societate care isi desfasoara activitatea pe raza Judetelor Brasov/Prahova