RESPONSABIL SALARIZARE

HUMANGEST GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- calcul drepturilor salariale pentru tot personalul societatii;
- prelevarea zilnica a foilor electronice de prezenta ale angajatilor
- evidenta lunara a veniturilor salariale;
- intocmirea si evidenta tichetelor de masa;
- intocmirea si verificarea statelor de plata;
- intocmirea notelor de concediu de odihna si evidenta lor;
- calculul concediilor medicale;
- intocmirea si depunerea declaratiilor pentru somaj,pensii si sanatate in termenele stabilite prin lege;
- intocmirea si depunerea fiselor fiscale;

CERINTE

HUMANGEST GROUP Romania este alaturi de clientul sau, o companie multinationala din industria lemnului, in identificarea unui coleg pentru pozitia de RESPONSABIL SALARIZARE.

Candidatul ideal trebuie sa aiba:

- experienta de minim 2 ani pe o pozitie similara;
- disponibilitate pentru relocare la o alta unitate de productie din tara pentru primele aprox. 6 luni – cu o prima de relocare pentru aceasta perioada
- un nivel avansat al limbii engleze (cunoasterea limbii germane - constituie avantaj)
- aptitudine generala de invatare;
- aptitudini de comunicare orala si scrisa;
- capacitate de organizare si planificare
- atitudine proactiva, spirit de echipa,
- cunostinte de legislatia muncii ,
- experienta in utilizarea unui soft pentru calculul salarial
- operare PC- Microsoft Office

BENEFICII OFERITE

- Pachet salarial foarte atractiv
- Prima de relocare pe perioada cat activeaza in alta unitate de productie din tara
- Mediu de lucru tanar si dinamic
- Dezvoltare intr-o companie multinationala

Companie multinationala din domeniul resureslor umane, noi suntem cei care iti oferim solutiile juste adaptate nevoilor tale.