Responsabil Marketing - Vanzari

DIMA CONSULTING GROUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

- mentinerea relatiilor comerciale cu actualii clienti si identificare de noi potentiali parteneri;
- ofertare, negociere si contractarea de noi clienti,
- asigura serviceul postvanzare;
- coordoneaza activitatea a doua persoane aflate in subordine s.a.

CERINTE

- experienta in vanzari min 1 an;
- studii superioare - domeniul economic constituie avantaj;
- interes pentru domeniul media, publicitate, TV;
- foarte bune abilitati de comunicare, negociere;
- persoana proactiva, perseverenta;
- permis categ B;
- operare PC - pachetul Office.
Domiciliul in Brasov.

BENEFICII OFERITE

- pachet motivational atractiv

Dima Consulting Group este o firma specializata in activitati de:
- selectie si recrutare personal
- evaluare si interventie organizationala
- traininguri
- cursuri de calificare si specializare
- elaborare si implementare sisteme de management al performantelor
- evaluarea angajatilor
Aparuta pe piata în 1996, Dima Consulting Group a crescut de la an la an, astfel incat, in prezent este lider regional in domeniul Consultantei în Resurse Umane.
Printre colaboratorii DCG enumeram: Delcar, Micomis, Krontour, Nova Pan, Kronmat, Metabras, Dietal Roumanie, Antrax Distribution Group, Maximo, Oneves, Wella Romania, Swisspor Ploiesti, Romdil Baia Mare, Subrina Professional Iasi.
Clientul nostru este o companie nationala.