Responsabil Magazin

S.C. VERY FASHION S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Urmareste realizarea bugetului de vanzari
• Prezinta, promoveaza si vinde produsele companiei în conformitate cu standardele impuse
• Dezvolta relatiile cu clientii, avand ca obiectiv fidelizarea acestora
• Actualizeaza baza de clienti din portofoliu
• Realizeaza rapoarte de vanzari si situatii de gestiune
• Propune actiuni de marketing, avand ca obiectiv cresterea vanzarilor si fidelizarea clientilor

CERINTE

• Minim studii medii; studiile superioare economice constituie un avantaj:
• Minim 2 ani experienta in vanzari retail si gestiune (comenzi, receptii marfa inventare, situatii stocurilor, registru de incasari si plati)
• Abilitati de vanzare si orientare catre rezultate
• Abilitati foarte bune de comunicare cu clientii
• Prezenta placuta, amabila, fire deschisa, sociabila
• Iniativa, organizare, seriozitate
• Rezistenţă la stres şi efort prelungit
• Cunostinte bune de operare PC – Microsoft Office
• Cunostinte limba engleza nivel mediu

DESCRIEREA FIRMEI

reprezentanta Lacoste Brasov