RESPONSABIL LOGISTICA

S.C. PRODLACTA S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-organizeaza si coordoneaza activitatea personalului din distributie (agenti livratori, personalul din depozitele de produse finite);
-raspunde de livrarea la timp a produselor finite conform comenzilor de la clienti in conditii optime din punct de vedere calitativ si cantitativ;
-planifica routingul zilnic al agentilor si soferilor livratori in colaborare cu seful de coloana de la transporturi;
-raspunde de utilizarea cat mai eficienta a mijloacelor de transport puse la dispozitie;
-intocmeste rapoarte specifice privind situatia livrarilor.

CERINTE

-studii medii;
-experienta minim 3 ani in activitatea de distributie;
-excelenta capacitate de organizare si planificare;
-bune abilitati de comunicare;
-capacitatea de a forma si mentine o echipa

BENEFICII OFERITE

-Un loc de munca dinamic si provocator si intreg sprijinul necesar pentru a putea obtine rezultate foarte bune.
-Posibilitatea de a lucra intr-un mediu profesionist.
-Pachet salarial atractiv.

S.C. PRODLACTA S.A. este o companie cu traditie si renume in Romania in domeniul productiei si distributiei produselor lactate si a inghetatei.