RESPONSABIL DE PRODUCTIE

OBIETTIVO LAVORO ROMANIA SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Candidatul:
- planifica si coordoneaza procesul de productie asigurandu-se ca produsul respecta standardele productive stabilite
- gestioneaza si dezvolta resursele optimizand activitatile unui singur departament: programeaza productia, planifica timpul si metodele, defineste si prevede costurile de productie
- asigura functionarea optima a utilajelor si masinilor
- urmareste aprovizionarea cu materii prime
- analizeaza procedurile si tehnicile de productie propunand imbunatatiri
- garanteaza respectarea normelor de siguranta

CERINTE

- Cunoasterea modului de functionare a masinilor, a ciclului de productie din domeniu
- Cunostinte mecanice si electronice
- Cunoasterea tehniclori de programare a productiei si analiza a productivitatii
- Studii tehnice
- Limba engleza
- presupune avantaj cunoasterea limbii italiene
- disponibilitate de lucru la 17 km de Ploiesti.

DESCRIEREA FIRMEI

Obiettivo Lavoro Romania srl desfasoara activitati de:
- Selectie si plasare a fortei de munca in Romania
- Agentie de munca temporara in Romania
- Recrutare si selectie de forta de munca pentru strainatate