Responsabil Contabilitate Primara

Job Activ

Job expirat

RESPONSABILITATI

- intocmirea si operarea in documentele contabile primare de tipul registru de casa, registru intrari - iesiri etc
- mentine relatia cu firma de contabilitate, cu banca etc

CERINTE

- experienta evidenta contabila minim 1 an, de preferabil in alimentatie publica
- excelente cunostinte de operare PC (Excel, Word)
- abilitati de organizare si planificare
- meticulozitate si acuratete
- spirit analitic, lucrul in echipa
- seriozitate

BENEFICII OFERITE

- salariu atractiv, negociabil in functie de experienta
- program de lucru de 8 ore/ zi, 5 zile/ saptamana
- masa zilnica asigurata

Job Activ este serviciul de recrutare si selectie al Kronvest Consulting.
Realizam servicii de top in managementul resurselor umane pe teritoriul Romaniei. Divizii active: recrutare si selectie prin JobActiv, strategii pentru dezvoltare organizationala (training), studii si cercetari organizationale sau de piata, evaluare.