Responsabil calitate (RCFBV)

Eurojobs Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

- coordoneaza elaborarea, verificarea si controlul documentatiei;
- raspunde de implementarea si mentinerea normelor de calitate;
- mentine contactul permanent cu clientul in legatura cu reclamatiile;
- implementeza si mentine sistemul de management al calitatii;
- efectueaza auditurile interne de proces si de produs;
- elaboreaza planuri de scolarizare pentru personalul din subordine;
- evalueaza periodic nivelul de calificare al salariatilor din subordine.

CERINTE

- studii superioare domeniul tehnic: Inginerie tehnologica;
- limba engleza - nivel avansat;
- experienta in auditarea si in implementarea sistemului de management al calitatii;
- experienta pe o pozitie similara de minim 3 ani.

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau 1 Responsabil calitate.

www. eurojobs4you.com
www.eurojobs.at